טיפולים אסתטיים

ד"ר דרור מוסמך לבצע את הטיפולים אסתטיים הבאים:

הזרקות בוטוקס

טיפולי בוטוקס הפכו לאחד הטיפולים הפופולריים והנפוצים בתחום האסתטיקה והטיפוח. בוטוקס הוא חומר המופק מתרכובת של חיידק בוטוליני, אשר כאשר מוזרק לאזורים ספציפיים בפנים, גורם להפסקת פעילות השרירים באזור זה. הדבר מביא לחלקות והחלקה של קמטים ואזורים בפנים, ומאפשר לשמור על מראה צעיר ורענן למשך מספר חודשים.

טיפולי בוטוקס מבוצעים בידי רופאים מומחים בתחום האסתטיקה והפלסטיקה, והם מהווים פתרון קל, יעיל ובטוח למי שמעוניינים לשפר את מראה הפנים ולהיראות צעירים יותר. הטיפול אינו כרוך בזמן השבתה ארוך, ומאפשר לחזור לשגרה מהר. עם זאת, חשוב להקפיד על ביצוע הטיפול אצל רופא מוסמך ומנוסה, על מנת להבטיח תוצאות מיטביות ובטיחות.

 

טיפולים בחומצה היאלורונית 

חומצה היאלרונית היא חומר טבעי המצוי בגוף האדם, ומשמש לשמירה על לחות ואלסטיות העור. בטיפולים אסתטיים, חומצה היאלרונית מוזרקת לאזורים ספציפיים בפנים, כדי למלא קמטים ולהעניק מראה צעיר ומחודש לעור.

הטיפול מספק תוצאות מיידיות, מחליק את הקמטים ומעניק לעור מראה מלא ומהודק. בנוסף, החומצה היאלרונית מעודדת את ייצור הקולגן הטבעי בעור, מה שמביא לשיפור באיכות העור והארכת משך הזמן של התוצאות.

טיפולי חומצה היאלרונית נחשבים לבטוחים ויעילים, ומהווים פתרון מצוין למי שמעוניינים לשפר את מראה הפנים ולהיראות צעירים יותר.

 

עיבוי שפתיים

עיבוי שפתיים הינו אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים והמבוקשים בקרב נשים ואנשים המעוניינים להעניק לשפתיים מראה מלא ומהודק יותר. טיפולי עיבוי שפתיים מבוצעים באמצעות הזרקת חומרים ממלאים, כגון חומצה היאלרונית או חומרים סינתטיים, לתוך השפתיים. הדבר גורם להגדלה ועיבוי של השפתיים, ומעניק להן מראה נפח ומליאות.

התוצאות של הטיפול ניכרות מיד, ומעניקות לשפתיים מראה מלא ומושך יותר. בנוסף, החומרים הממלאים מעודדים את ייצור הקולגן הטבעי בשפתיים, מה שמביא לשיפור באיכות והופעת השפתיים לאורך זמן.

עיבוי שפתיים הוא טיפול פופולרי ונפוץ, אך חשוב להקפיד על ביצוע הטיפול אצל רופא מוסמך ומנוסה כד"ר דרור בן-שלמה, על מנת להבטיח תוצאות מיטביות ובטיחות. 

 

כל הטיפולים מבוצעים לאחר בדיקה, התייעצות והתאמת הטיפול לצרכים ולרצונות האישיים של כל אדם, תוך שמירה על מקצוענות, בטיחות ואיכות גבוהה ע"י ד"ר דרור בן-שלמה.